Monika Jędrusiak

Certyfikowany lider psychodramy (certyfikat Europejskiego Instytutu Psychodramy z siedzibą w Berlinie). Uczestniczka wielu szkoleń prowadzonych przez zagranicznych i polskich trenerów w tym: Muzykoterapia u prof J. Moreno, Psychodrama w pracy z urazem, Praca z wewnętrzną agresją u Yaacova Naora, Socjometria u Bernda Fichtenhofera, Praca z ciałem, gestami i uczuciami u Eduardo Verdu, Psychodrama w terapii grupowej dzieci i młodzieży u Judith Maschke, Monodrama w psychoterapii indywidualnej, Choreoterapia I, II stopień, Podstawy Dance Movement Therapy, Stymulacja sensomotoryczna – wspomaganie osób z autyzmem. Komunikacja i współpraca z rodzinami osób ze spektrum autyzmu, szkolenie na temat Zespołu Aspergera, Profilaktyka uzależnień. Ukończyła studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej IPZ PTP oraz kurs trenerski organizowany przez Fundację Synapsis. Współpracowała z Ośrodkiem Readaptacyjno Rehabilitacyjnym Ministerstwa Zdrowia, Fundacją Synapsis, prowadziła grupy metodą psychodramy morenowskiej na Oddziale V w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. J. Mazurkiewicza w Pruszkowie. Od 2012 roku prowadzi grupy psychoedukacyjne dla dorosłych i młodzieży w Legionowie.