Beata Chmielewska

Psycholog, zastępca dyrektora IPZ, prowadzi gabinet pomocy psychologicznej „Puenta”.

Moja droga zawodowa biegła po przez kontakt z osobami uzależnionymi, pracę z młodzieżą, dziećmi i rodzinami. Byłam psychologiem, wychowawcą, dyrektorem szkoły podstawowej, nauczycielem akademickim, przez wiele lat pracowałam w firmie informatycznej prowadząc duże projekty, zajmowałam się komunikacją, reklamą i marketingiem. W życiu zawodowym zatoczyłam koło wracając do zawodu psychologa, świata wartości i koncentracji na jednym człowieku – to taka puenta w moim życiu.

Doświadczenia zawodowe

Od 2012 roku zastępca dyrektora w Instytucie Psychologii Zdrowia

Od 2008 właściciel i terapeuta w Gabinecie Pomocy Psychologicznej „Puenta”

2012/2013 SWPS – nauczyciel akademicki, nagroda dydaktyczna (ocena studentów)

2014 – Studium Pomocy Psychologicznej dla Par – program autorski, koordynacja

Firmy informatyczne Matrix i Horizon – wiceprezes (odpowiedzialność za marketing, HR, Nowe Media i Technologie – tworzenie społeczności internetowych)

Agencja reklamowa Dell’arte - właściciel
Społeczna Szkoła Podstawowa (STO) – dyrektor szkoły

Szkolny Ośrodek Psychoterapii – wychowawca klasy licealnej i psycholog
Petra (ośrodek leczenia osób uzależnionych) – psycholog
Polskie Towarzystwo Psychologiczne – praca w zespole badawczym J. Mellibrudy w ramach programu leczenia osób uzależnionych od alkoholu „Ludzie pomagają ludziom”

Prywatnie - mam 53 lata, dwóch synów (14 i 29 lat), ćwiczę capoeirę.