Agnieszka Zamęcka

mgr Agnieszka Zamęckaagnieszka zamecka

psycholog, dyplomowany psychoterapeuta indywidualny, grupowy i par

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii.

Ukończyłam 4-letnie, Podyplomowe Całościowe Studium Psychoterapii akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, dającego uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, grupowej i rodzinnej.

Zdobyłam certyfikat Studium Pomocy Psychologicznej dla Par przy Instytucie Psychologii Zdrowia i Funadcji ETOH pod kier. prof. Jerzego Melibrudy.

Ukończyłam szkolenie realizowane przez Ministra Zdrowia w zakresie rozwiązywania problemów wynikających z uzależnień od hazardu lub innych uzależnień niestanowiących uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

Pracuję zawodowo od 2004r. Od początku swojej pracy zawodowej związana jestem z Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym dla Młodzieży Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Wólce Przybojewskiej, gdzie pracuję z młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych, ponadto prowadzę terapię rodzinną (pomagam w komunikacji między pacjentami a ich rodzicami).

Współpracuję z Poradnią Leczenia Uzależnień "Nasza Przychodnia" w Nowym Dworze Maz, gdzie prowadzę terapię indywidualną osób współuzależnionych (w tym DDA). Pracuję z osobami doświadczającymi problemów emocjonalnych, stanami depresyjno-lękowymi, problemami w relacjach międzyludzkich czy interwencjami kryzysowymi.

Pracuję także w Poradni Zdrowia Psychicznego "Educatio" w Chotomowie, gdzie istotny obszar mojej pracy skoncentrowany jest na prowadzeniu terapii par i pomocy parom doświadczającym kryzysów w związku (zdrady, problemy w komunikacji, problemy seksualne, problemy wychowawcze).

Prowadzę psychoterapię grupową w ramach Studium Psychoterapii przy Polskim Towarzystwie Psychoterapeutycznym.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.