Mirosława Prajsner

Mira Prajsnermiroslawa prajsner

Z wykształcenia jestem historykiem filozofii, dziennikarzem, psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię par, psychoterapię indywidualną oraz grupową, pracuję z osobami uzależnionymi oraz współuzależnionymi. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w nurcie systemowym atestowane przez polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Studium Psychoterapii Par przy Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Terapii Grupowej, Studium Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej Osób Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży, Studium terapii Uzależnień i Współuzależnienia, a także inne długoterminowe szkolenia m.in. autorskie szkolenie w zakresie pomocy psychologicznej dla osób dotkniętych traumą - NEST oraz w zakresie psychoterapii PTSD w Instytucie Terapii Gestalt. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień, certyfikowanym Terapeutą NEST - New Experience for Survivors of Trauma oraz certyfikowanym Psychoterapeutą Par, w trakcie certyfikacji w programie Trauma Releasing Exercises (TRE). Pracuję w Ośrodku Psychoterapii Konsonans oraz w Fundacji Savant w Warszawie.

Zajmuję się także badaniami społecznymi, realizuję projekty w zakresie epidemiologii zachowań problemowych dzieci i młodzieży, problematyki wypalenia zawodowego oraz kondycji psychospołeczną rodziców i wychowawców. Opublikowałam ponad 200 artykułów na temat uzależnień behawioralnych, profilaktyki zachowań problemowych dzieci i młodzieży oraz wywiadów i reportaży o tematyce społecznej i psychologicznej w tym cykl wywiadów ze znanymi postaciami życia publicznego pt: „Być rodzicem”.

Moje motto zawodowe brzmi: Sama bądź zmianą, której oczekujesz w świecie.

Kontakt: 604 634 580, www.konsonns.eu, www.savant.org.pl.