PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ

PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ to profesjonalne wsparcie i bezpłatny program dla mieszkańców Warszawy. Program jest finansowany przez Urząd m. st. Warszawy.

BEZPŁATNY PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ to zaawansowany program wsparcia grupowego, o cechach terapeutyczno-rozwojowych. Zajęcia są prowadzone w formie wsparcia grupowego oraz wykładów.
Program jest skierowany do:

• osób dorosłych mieszkających na terenie m. st. Warszawy,
  • osób uzależnionych od alkoholu, które utrzymują abstynencję i ukończyły program terapii uzależnień,
  • osób mających trudności w zakresie różnego typu umiejętności interpersonalnych i psychospołecznych,
  • osób posiadających destrukcyjne schematy osobiste utrudniające funkcjonowanie psychologiczne w różnych obszarach życia,
  • osób uzależnionych po odbytej terapii pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych,
  • osób, które doświadczają przewlekłych kryzysów i trudnych do rozwiązania problemy w bieżącym życiu.

Zakładanym skutkiem programu będzie:

• nacząca poprawa ogólnego funkcjonowania psychologicznego uczestników;
  • zwiększenie szansy na pełne i satysfakcjonujące życie,
  • minimalizowanie prawdopodobieństwa powrotu do picia, bądź uruchamiania innych czynności bądź zachowań nałogowych, stanowiących wynik trudności osobistych klientów, którzy utrzymują abstynencję od substancji psychoaktywnej.

Organizacja zajęć:
Program Zmiany Osobistej obejmuje pięć sesji:
I sesja: 26-30.06.2016,
II sesja: 27-31.08.2016,
III sesja: 9-13.09.2016,
IV sesja: 7-11.10.2016,
V sesja: 18-22.11.2016.
Osoby spełniające kryteria, chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia e-mailem na adres
  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na numer fax: 22 836 80 81 do 20 maja.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.etoh.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=294&Itemid=63.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Fundacji ETOH, przy ul. Mszczonowskiej 6 w Warszawie. Udział w szkoleniu łączy się z ciągłym pobytem na terenie ośrodka.

Rezerwacja pobytu w ośrodku. tel. 22/439 03 10. Istnieje możliwość wykupienia noclegów oraz całodziennego wyżywienia.

ZAJĘCIA PROWADZI: Dorota Dyluś-Beśka - superwizor, certyfikowany psychoterapeuta, trener PTP, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, wieloletni praktyk w dziedzinie psychoterapii i psychoterapii uzależnień. Magister pedagogiki. Założyciel i dyrektor Centrum Psychologii Zdrowia Dormed, akredytowanego przez PARPA ośrodka stażowego dla terapeutów uzależnień. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych, młodzieży i małżeństw. Jest również szkoleniowcem w zakresie psychoterapii, treningu grupowego, terapii uzależnień chemicznych i behawioralnych. W swojej pracy stosuje metodę integracyjną pozwalającą korzystać metod różnych podejść terapeutycznych w zależności od rodzaju problemu klienta oraz jego osobowości i preferencji.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać dzwoniąc pod numer: 22 836 80 89 lub 22 439 03 11, wysyłając maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zapraszamy również do udziały w Programie Rozwoju Samokontroli i Samoregulacji: www.etoh.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=306&Itemid=38.