poMOC w związku.
Weekend energetyczno-coachingowy dla par

Zapraszamy pary na weekend energetyczno-coachingowy pod hasłem poMoc w związku, który odbędzie się 16 – 17 kwietnia 2016 roku w Gąsiorowie (woj. mazowieckie).

W programie:

Sobota:

Poznajmy lepiej nasz związek

• Kim jestem i jak to oddziałuje na jakość związku?
  • Ćwiczenie odczytywania partnera i tworzenie jego instrukcji obsługi.

Jak budować jedną drużynę? Jak mówić, by zostać zrozumianym?

• Zabawa dla dorosłych – gra terenowa mająca na celu ćwiczenie umiejętności efektywnej komunikacji i dobrej współpracy.

Jak się kłócić, by nie zakłócić związku?

• Jak wspólnie radzić sobie ze stresem i gniewem w związku?
  • Jak odczytywać emocje partnera i adekwatnie na nie odpowiadać?

Czas dla par. Uroczysta kolacja przy świecach

Niedziela:

Jak wzmacniać i pogłębiać więź?

• Wydobywanie i poznawanie technik oraz zwyczajów pomagających w umacnianiu relacji i czerpania z tego szczęścia.

Jak się dobrze kochać i świetnie bawić?

• Gry i zabawy dla dorosłych. O seksie i nie tylko.

A wszystko to w klimatycznej scenerii z dala od cywilizacji i wielkomiejskich trosk.

Kiedy: Zajęcia rozpoczynają się w sobotę 16 kwietnia o godz. 10.00, kończą w niedzielę o godz. 14.00. Z uwagi na konieczność wcześniejszego zakwaterowania prosimy o przybycie na teren ośrodka do godz. 9.30.

Gdzie: Ośrodek Szkoleniowo – Konferencyjny Młyn Gąsiorowo, Gąsiorowo 25, 06-150 Świercze (ok. 70 km na północ od Warszawy).

Cena: 699 PLN od osoby/1398 PLN od pary. Zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie; warsztaty psychoedukacyjne z wyżej wymienionego zakresu; materiały szkoleniowe, nagrody oraz dobrą zabawę i energię.

Uczestnicy: Powyżej 18 roku życia oraz wszystkie pary niezależnie od długości stażu. Liczba miejsc ograniczona. W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 10 par. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie wpłaty do 31 marca 2016.

Prowadząca: Anna Matusiak – psycholog, filozof, trener, certyfikowany terapeuta par. Od 12 lat związana z psychoedukacją. Założycielka poradni tropemszczescia.com. Prywatnie szczęśliwa żona, mama, miłośniczka podróży.

Współorganizatorka: Ewa Pluta – dziennikarka, redaktorka, zapalona podróżniczka, mająca na koncie ponad 40 odwiedzonych krajów, pomagająca innym spełniać podróżnicze marzenia dzięki spersonalizowanym planom, które tworzy w ramach swojej działalności – www.kreatorpodrozy.com.

Zapisy i pytania: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 536 275 660.

Więcej na FB/pomocwzwiązku.